Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lesica - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lesica

Lesica,dolnośląskie

115 290 zł1 281 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy wyjątkowo położone działki budowlane w urokliwej i cichej miejscowości Lesica (gmina Międzylesie, powiat kłodzki), w sercu Gór Bystrzyckich. Lokalizacja: lesica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lesica

Lesica,świętokrzyskie

162 150 zł3 243 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***tylko U nas*** Posiadam na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3243 m2 położoną w Lesicy, gmina Piekoszów, w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd do działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lesica

Lesica,świętokrzyskie

285 040 zł4 072 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Posiadam na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4072 m2 położoną w Lesicy, gmina Piekoszów, w cichej i spokojnej okolicy. Działka o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Lesica,świętokrzyskie

60 000 zł3 600 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3600 m2, położona w Lesicach, w gminie Piekoszów Działka rolna z możliwością zabudowy o powierzchni 3600m2 w kształcie przybliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kielecka

Lesica,świętokrzyskie

389 000 zł7 100 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Fundament Nieruchomości prezentuje: tylko u Nas w ofercie na wyłączność! Jeśli szukasz spokojnego, urokliwego, oddalonego od zgiełku miasta i ruchliwych ulic miejsca, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lesica

Lesica,świętokrzyskie

69 900 zł1 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1165 m2 zlokalizowana w Jeżynowie, obręb Lesica, gm. Piekoszów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około: 45 m szerokości i 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lesica

Lesica,świętokrzyskie

37 000 zł7 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7400 m2, położona w Lesicach, w gminie Piekoszów Działka rolna o powierzchni 7400m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 17m szerokości i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Spacerowa

Lesica,świętokrzyskie

99 000 zł3 400 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3400 m2, położona w Lesicach, w gminie Piekoszów Działka o powierzchni 3400m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 16m szerokości i ok. 209.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lesica

Lesica,świętokrzyskie

120 000 zł3 900 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Posiadamy w ofercie do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 3900 m 2 , zlokalizowaną w miejscowości Jeżynów, obręb Lesica, gm.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij